Praca u nas

Aktualnie poszukujemy na stanowiska:

Monter Układów Automatyki

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

preferowane kierunki wykształcenia – elektryczny, elektrotechniczny, mechaniczny itp.

-  doświadczenie na podobnym stanowisku

uprawnienia SEP  min E.

- prawojazdy kat. B

- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m

Dodatkowe atuty brane pod uwagę:

- uprawnienia SEP kat D

- uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego,

 Zakres obowiązków:

- montaż elementów automatyki,

- układania tras kablowych (koryt kablowych, rurek PCV itp.),

- układanie kabli,

- podłączanie elementów automatyki, rozdzielni sterujących,

- uruchamianie układów automatyki,

- prace serwisowe,

- praca na terenie całej Polski,

Zapewniamy:

- umowa o pracę - pierwsza na okres próbny 3 miesięczny następna na czas nieokreślony,

- dobre warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- ciekawą zróżnicowaną pracę na różnych obiektach,

- przyjemną atmosferę, jasne zasady i zgrany zespół, spotkania integracyjne,

- niezbędne szkolenia i rozwój zawodowy,

- pracę od poniedziałku do piątku w dni robocze (w przypadku delegacji wyjazd w

  poniedziałek rano, powrót w piątek wieczorem)

- dodatkowy pakiet ubezpieczeń dla pracowników zatrudnionych na czas nieokreślony

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres e-mail: biuro@mechvent.pl

W zgłoszeniu prosimy zawrzeć swoje CV z danymi kontaktowymi
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia

Dane kontaktowe

MechVent J. Kałuski Sp. J
ul. Kościuszki 6
84-200 Wejherowo

tel. + 48 500 364 303