O nas

MechVent to polska firma działająca na rynku od kwietnia 2007 r.

W naszych szeregach pracują ludzie zdolni, ambitni, oddani sprawie, którzy chcą tworzyć rozwiązania na miarę oczekiwań klienta oraz dostępnych środków po przez realizację naszej Polityki Jakości.

Naszym celem jest sprostać Państwa oczekiwaniom w zakresie układów automatyki oraz systemów detekcji gazów zarówno w sferze sprzętowej, jak również doboru.

Oferowane przez nas urządzenia oraz rozwiązania obsługują pomieszczenia ogólnego przeznaczenia tj. sklepy, biura, hale sportowe, garaże a także pomieszczenia o specjalnych wymaganiach tj. hale produkcyjne, laboratoria, szpitale.

Mają one za zadanie równe stworzenie odpowiednich warunków klimatycznych ludziom, którzy chcą się czuć komfortowo i swobodnie, jak również technologiom, które muszą pracować w ściśle określonym klimacie.

Staramy się dobrać takie rozwiązania, które dają w każdym otoczeniu optymalne warunki pracy, zabawy, wypoczynku oraz bezpieczeństwa.

W doborze oferowanych przez nas produktów stawiamy na profesjonalizm, rozwiązanie techniczne i kontakt z producentem. Daje to poczucie pewności i bezpieczeństwa klientowi, który wie, że nie zostanie sam z zaistniałym problemem oraz zawsze może liczyć na naszą pomoc.

Posiadamy własny serwis, co znacznie zwiększa zakres naszej oferty pod każdym względem. Pracownicy działu serwisowego są w stanie uporać się z każdym problemem związanym z dowolnym układem sterowania.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dedykowane oraz indywidualne układy automatyki, system detekcji gazów, usługi serwisowe.

 

Zostań naszym partnerem biznesowym.

 

W celu uzyskania szczegółów dotyczących naszej oferty zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

 

Zapraszamy do współpracy

mgr inż Jacek Kałuski

Właściciel/CEO

 

 

Dane kontaktowe

MechVent J. Kałuski Sp. J
ul. Kościuszki 6
84-200 Wejherowo

tel. + 48 500 364 303